Pravidla

Soutěžní putování Pardubickým krajem s chytrým telefonem

Základní informace

Tato cestovatelská soutěžní hra je zaměřena na podporu turistického ruchu a jeho propojení s kulturou a památkami. Současně je hrou vědomostní se zřetelem na téma renesance a na znalosti o Pardubickém kraji. Je určena zejména mládeži od 15 let a navazuje na deskovou hru „30 let svobody“, která bude také součástí cen. Soutěžní putování probíhá na turistických trasách Klubu českých turistů v území Pardubického kraje od 5. července 2023 do 31. srpna 2024. Jejím pořadatelem je Pardubický kraj. Po ukončení soutěžní hry proběhne slosování. Hlavní cenou je poukaz na zakoupení jízdního kola v ceně do 20.000 Kč. Dalších deset vylosovaných obdrží drobné věcné dary. Toto je třetí celoroční kolo.

Co je ke hře potřeba

Při hře je přímo využíván chytrý telefon účastníků s připojením na mobilní data, bez něj nelze hrát. Je třeba v něm mít instalovánu jakoukoli aplikaci pro čtení QR kódů. Také doporučujeme aplikaci Mapy.cz.

Registrace

Pro účast ve hře je nezbytné se registrovat na webových stránkách soutěžní hry - https://30xparkem.cz/. Osobní údaje (jméno, příjmení, email, mobilní telefon) budou sloužit výhradně pro kontakt při případné výhře a po skončení soutěže budou zcela vymazány. Správcem osobních údajů je Pardubický kraj, se sídlem Komenského nám. 125, 532 11 Pardubice, IČ: 70892822. Podrobné informace o ochraně a zpracování osobních údajů jsou k dispozici na www.pardubickykraj.cz/gdpr. Účastí ve hře soutěžící či jeho zákonný zástupce bere na vědomí výše uvedená pravidla ochrany a zpracování osobních údajů. Každý soutěžící se smí zaregistrovat pouze jednou, při porušení tohoto pravidla bude vyřazen ze slosování o výhru. Po registraci se lze přihlásit, přihlášení je na daném zařízení platné 30 dní, proto je nutné se ručně odhlásit, pokud déle nepoužíváte svůj mobilní telefon.

Průběh hry

Po prvním přihlášení se otevře přístup do herního profilu, kde bude uveden seznam pozic (s aktivním odkazem na turistickou mapu www.mapy.cz), na nichž jsou umístěny tabulky s QR kódem. Po jeho oskenování chytrým telefonem se zobrazí soutěžní otázka a také informace o zajímavém turistickém cíli v okolí. Po správné odpovědi se pozice označí jako navštívená - splněná. Pokud odpovíte nesprávně, můžete to zkusit znovu, ale opakované pokusy se vám připočítávají jako trestné body.

Konec hry

Soutěžní hru dokončíte navštívením všech 30 cílů, resp. zodpovězením 30 otázek u nich zobrazených, přičemž poslední otázka musí být zodpovězena maximálně poslední den hry, tedy 31. srpna 2024. Po skočení herního období budou do slosování zařazeni všichni soutěžící, kteří dokončili hru zcela bez chybných odpovědí. K nim se doplní 10% zúčastněných s nejmenším počtem chybných odpovědí.

Slosování a vyhlášení vítěze proběhne v krajském městě Pardubického kraje. O datu osobního předání cen budou vítězové informování prostřednictvím e-mailu nebo sms zprávy.

Kontrola prohlížeče: Cookies nefunkční. Session nefunkční.